Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

srečanja in strah

živjo.super forum,veliko lahko izvem od vas.imam pa en problem.sam sm še nedolžen v ritko,ampak usta niso tako nedolžnaLaughing

vsaj 3x sm se že srečal s starejšim tipom v naravi,ker zelo rad fafam.s tem tipom sva prekinla,ker nism še pripravljen na porivanje (on mene),zato sva se nehala srečevat..,sm pa pred kratkim spoznal starejšega tipa,ker me itak starejši ful privlačijo.po slikah sodeč ma lep komad,in me vabi k sebi v stanovanje na fafanje.problem je v tem,da se malo bojim da nebi imel tip kake skrite kamere kje,in to posnel,česar ne želim.sj veste,kam vse dandanes skrijejo camere(vžigalniki,obesko za ključe...).zanima me vaše mnenje,kaj storiti.ali se prepustim in grem uživat v tuje stanovanje,kjer naju nihče nebo zalotil,in je pač zasebnost,ali naj raje to še naprej počnem v naravi,sam nimam prostora,drugače to nebi bil problem.je kdo meu slabe izkušnje na podobn način,hvala za odgovore za vnaprej.

Živjo Mladfafko28,

moje mnenje je, da je tvoj strah odveč.

"When the going gets tough, the tough get going..."

hvala za odgovor :)

Gorenc ma prou, strah je večinoma odveč še posebej starejši ljudje bi znali imeti nekaj od časti da tega nebi počeli, pusti se užitku.