Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

savna

Danes sem po dolgem času obiskal savno za moške v Ljubljani. Brez velikih pričakovanj, vendar v rahlem upanju na prijetno družbo. Kot po navadi ob takih urah, je bila savna lepo obiskana. Fantje in možje vseh starosti in mednarodna useležba. Opazil sem par prijetnih italijanov, ki so sramežljivo gledali tv program..........Šel sem najprej pod tuš in v savno. Kmalu je znoj udaril preko vseh por, pa vendar je bilo vse skupaj prijetno za opazovat. Veliko lepih teles in še lepših kurcev, premočenih od znoja. Nekateri že v vzburjenem stanju in kar silijo proti stropu, nekateri še zaspani, vendar zanimivi. Zaprem oči in se naslonim na steno. V mislih sem zelo pogumen in se vidim, kako pristopim k enemu že pokončnemu kurcu in ga vzamem počasi v usta......seveda je tudi moj siromak takoj začutil, da se z mano nekaj dogaja in navkljub moemu prizadevanju, se je začel prebujat.........Ne vem, če je bil to vzrok, vendar naenkrat začutim sramežljivo roko mojega soseda, kako preizkuša, če sem za......seveda sem, bučko, zato sem tu.......pohiti, pomislim. Pa se ni pustil zmesti. Roka počasi potuje po stegnu in se približuje mojemu kurcu, ki se je že lepo postavil pokonci. KONČNO ga prime s celo roko in najprej malo poboža in podrgne glavico in ko sosed opazi, da mi je všeč, ga prime s celo roko in pogumno podrka. Še vedno imam zaprte oči in sem naslonjen na zid. Pokukam čez priprte oči, kdo je to, ki se je opogumil...Opa, nekaj prijetnega in možatega je ob meni. Mlajši od mene in postaven moški. Ni bil atlet s kvadratki namesto trebuha, vendar iskreno, kdo rabi take. To so fantje za na slike, ne za nas.....Sosed ( naj mu bo tako ime ) pa je uvidel, da se lahko sprosti, da ga ne bom zavrnil. Kljub olni savni, se skloni in ga vzame v usta.....ooooo...božanski faf, kje si se skrival do sedaj......čutil sem ga na vsakem košču kurca...nežen in možat hkrati. Le kakšnega ima , me zanima. Stegnem roko med njegova stegna in primem za njegov ud. O, bog, ravno pravšnji, ravno tak, kot si ga želim, ritka je kar vztrepetala. Ne prevelik in ne debel..mmm....in trd. Ne, tu v savni to ne gre...moram ga videt. Pomignem mu in že sva pod tušem, kjer mu ga lepo operem in potešim radovednost. Ja, tega si danes želim....pa ne samo danes......Greva v prostor z masažno mizo , se uležem in prepustim njegovim rokam in ustnicam. Lepo mi ga obdeluje, liže glavico, gnete jajčka....o hudo. Uživam toliko bolj, ker sem bil že cel dan vzburjen in sem komaj čakal, da me kdo vzame v roke. Primem njegov kurac v roko in ga začnem drkat...želim si ga, želim, da se globoko zarije vame, želim ga v riti, da ga čutim celega, kako me obdeluje. Obrnem se in ga začnem fafat. Toiko mi je všeč in hočem, da to čuti. Mislim, da še nikoli nisem bolje fafal, kot sedaj. Naenkrat se odmakne od mene in reče, da še ni pripravljen, da mu pride....in gre.....halo...kaj pa jaz?  
Malo sem še postaval po savni, vendar po takem razočaranju nisem mogel več ostat.....a še vedno si ga želim, pa sploh ne vem, kdo je. Če se prepoznaš v tej resnični zgodbi, saj veš, če si želiš....
SREČNO IN ZDRAVO 2014

sedaj ko se shladilo bo super see it poigrat v kako savno