Pridružitev ali prijava

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

obrezani

Kakšno je vaše mnenje glede obrezanih tičev ter neobrezanih.? 

kakšne so vaše iskušnje fetišhi, vas vzburja ...

Meni so neobrezani bolj všeč. Občutek, ko tipu potegneš počasi kožico navzdol in ko se prikaže lepa rdeča glavica ki jo takoj zatem posesaš v usta je nepopisen, še posebej, če vse skupaj tip pospremi s stokanjem od užitka....

Če ima tip obrezanega pa imam vedno težavo in sicer enostavno ne vem kako takemu tipu drkat??

Kakšen nasvet koga, ki ima obrezanega bi bil dobrodošel.

Drugače me pa prav nič ne moti tudi če ima tip obrezanega, tud tak je prav super za fafanje in za..... Tongue Out

"When the going gets tough, the tough get going..."

Js mam obrezanga in ko si ga drkam si ga vedn mal poslinim al pa mal lubrikanta da po glavci fajn drsi :))

Jaz moram priznat, da se še nisem srečal z obrezanim. :)

hej

pol bo pa to nova izkušnja ki te še čaka......... kaže jezik

Hej!

Jaz sem se že srečal tud s tipom, ki je imel/ima obrezanega, pa morm reč, da mi je blo mau čudno.

Ker sva se srečala "u naravi" lubrikanta ni bilo pri roki in se takega obrezanega kurca praktično ne da drkat.

Pluvanje na kurca sicer pomaga ampak ne prav veliko tako da ni blo druge kot: vzel sem ga v usta, kar vedno rad nardim seveda.

Kako si ga lahko obrezan drka na suho mi pa ni jasno...;

Mogoče ker tip z obrezanim opiše kako to nardi brez lubrikanta ali sline?

lp

Potrebni :))

hej

pol bo pa to nova izkušnja ki te še čaka......... kaže jezik

Verjetno ja  hehe :))

jz mam obrezanega, pa nikol ni blo problemov:) prej je blo tipu usec (nwem zakaj) tič kot tič, važno da dobro nabijas :D

Bsx_boy praviš: "jz mam obrezanega, pa nikol ni blo problemov:) prej je blo tipu usec (nwem zakaj) tič kot tič, važno da dobro nabijaš"

Hm..., "da dobro nabijaš", že res, da je to tudi mogoče pomembno...., ne strinjam se pa, ko praviš: "tič ko tič" ker je kar razlika imeti v roki obrezanega oz. neobrezanega....

Si že poskusil?

ma čisto vseeno obrezan ali ne samo da kurac hihi :)

Jaz imam obrezanega, pa me tudi palijo obrezani, nevem bolj mi je všeč ;)