Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

ne resnost

živjo vsem članom

mene zanima zakaj je  slo gay populaciji  toliko ne resnosti ter laganja.

npr - se menis z nekom vse super fino  ko pa dobi slike te pa blokira.

ker mu nisi ušeč te pa za blokira

Odgovor o vzrokih za neresnost gre po mojih izkušnjah iskati predvsem v nas samih. Bodi odkrit, iskren, ne laži,... pri komunikaciji se drži načela, da si iskren toliko in tako, kot to pričakuješ od fanta s katerim navezuješ stik. 70% uspeha je na dlani. Nadaljnjih 30% pa je odvisno od sreče, lune, pohotne želje tipa, ki navezuje stik, njegove vzgoje, ki mu jo je vcepila družina in okolje, njegove resnosti, itn.

Kadar sem pri navezavi stika podajal neresnične informacije, fake slike, sem doživel neuspeh. Tega ne počnem več. BOLJE SLABA RESNICA, KOT DOBRA LAŽ!  

to itak povsod  povno lazi  žal..

1+1 = 1 in še nekaj

3+3= 5 in še nekaj

1 išn + 5 išn = ?

6?

No fantje, tu pa lahko še jaz kaj dodam! Imam takšne in drugačne izkušnje tako s komunikacijo kot s spoznavanji in srečevanji predvsem z zahodnoevropskimi in severnoameriškimi fanti; pa sploh ni rečeno, da je kaj ratalo! A nivo komunikacije, odprtost, način razmišljanja in delovanja, tisti "mode de faire" in "mode de être" je čisto nekaj drugega kot v Slo. Je tudi pri tej sceni v Sloveniji podobno kot v vsakodnevnem življenju: zlaganost, namišljenost, zagledanost (pogosto niti ne vem v kaj), slepomišenje.... pač odziv realnega stanja trenutne slovenske družbe! Zakrknjenost, nesproščenost, strah, zakrčenost in pogosto tudi ... primitivizem in retrogradnost. Sploh v primerjavi z nizozemci in pa npr Pariško gay sceno, kjer tipček sredi trga pristopi k tebi, te vljudno pozdravi, te vpraša če si gay in če si za kakšno stvar, ker si mu tako hudimana simpatičen.... Res kul! smile

No fantje, tu pa lahko še jaz kaj dodam! Imam takšne in drugačne izkušnje tako s komunikacijo kot s spoznavanji in srečevanji predvsem z zahodnoevropskimi in severnoameriškimi fanti; pa sploh ni rečeno, da je kaj ratalo! A nivo komunikacije, odprtost, način razmišljanja in delovanja, tisti "mode de faire" in "mode de être" je čisto nekaj drugega kot v Slo. Je tudi pri tej sceni v Sloveniji podobno kot v vsakodnevnem življenju: zlaganost, namišljenost, zagledanost (pogosto niti ne vem v kaj), slepomišenje.... pač odziv realnega stanja trenutne slovenske družbe! Zakrknjenost, nesproščenost, strah, zakrčenost in pogosto tudi ... primitivizem in retrogradnost. Sploh v primerjavi z nizozemci in pa npr Pariško gay sceno, kjer tipček sredi trga pristopi k tebi, te vljudno pozdravi, te vpraša če si gay in če si za kakšno stvar, ker si mu tako hudimana simpatičen.... Res kul! smile

Kot kaže smo žal še miljon let za ostalimi....

"When the going gets tough, the tough get going..."

Jaz bom pa malo drugače zapisal. Neresničnih slik, let, rajcinga, avantur ipd... 

Jaz osebno ne mislim biti Princ na Belem konju.

Veliko jih tudi misli, da bo vse iz neba padlo, a nobeden pa ni pripravljen živeti v realnem življenju ...!?

Jaz bom pa malo drugače zapisal. Neresničnih slik, let, rajcinga, avantur ipd... 

Jaz osebno ne mislim biti Princ na Belem konju.

Veliko jih tudi misli, da bo vse iz neba padlo, a nobeden pa ni pripravljen živeti v realnem življenju ...!?

Princa na belem konju?? Ma res, čisto out of mind! Ok, velja, nek izgled, neka urejenost so res pomembni dejavniki, nezaudarjanje in splošni videz; a na koncu šteje dobra družba, sproščeno dogajanje in pa dogodek horny druženja sam po sebi. Ok, med seboj se iščejo tudi grški bogovi lepote in popolnosti, s tiči 25+; a roko na srce: slovenci nismo ravno črni ganci z ogromnimi črnimi kurci. Tako da....

Sicer pa ima vsakdo pravico izkati popolnost! Mogoče prav tisto, ki je pri sebi ne najde.

živjo vsem članom

mene zanima zakaj je  slo gay populaciji  toliko ne resnosti ter laganja.

npr - se menis z nekom vse super fino  ko pa dobi slike te pa blokira.

včasih se zdi da je 90 % populacije še vedno v 19 stoletju.

pa vendar zavedanje posameznikov raste. Spodbudno, res.

dejan