Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

mladi gayi

mene pa zania kdaj ste začeli drkati koliko let ste imeli ko ste postali gay koliko cm je ok v najstnikiskih letih in ipd

Ze pr zgodnih letih...nism gej sm strejt ma firbcn sm...kolk cm ehh ni vazn pac odvisn kaj bi ti rad ane ..eni majo radi velike debele eni tanse ipd.

DEJSTVO: gay ne postaneš!! Gay si in to ob rojstvu!
"Postati gay" je namreč le izpeljanka (olepšava) dejstva, da vsak posameznik rabi različno dolgo časa, da si prizna da je gay.
Nekateri si zaradi različnih okoliščin ne priznajo celo življenje in se celo življenje pretvarjajo glede svoje spolne usmerjenosti.

Seveda čas od ugotovitve da "sem drugačen" pa do priznanja tega dejstva sebi in/ali okolici varira in je pogojen z vrsto spremenljivk
kot so naprimer okolica, vzgoja, samozavest,... itd.

Ni ga, ki bi kar nenadoma postal gay, kakor ga ni nekoga, ki bi nenadoma postal str8.
Smo kar smo in to prinesemo s seboj ob rojstvu.

(preberite si kakšno študijo naprimer o enojajčnih dvojčkih, ko je kar veliko primerov, ko je en od dveh gay, drugi pa pa str8)

LP

"When the going gets tough, the tough get going..."

...drži tudi dejstvo, da so le redki, ki nikoli ne pomislijo na istospolni odnos.

mhm. 

tu se splača vprašat, kaj nas kot posameznike tako vleče nazaj ( na nezavednem nivoju)...

strah? Pred ...? 

Šele ko se odpreš navzen lahko zažariš v vseh svojih barvah. Postaneš opažen, in svoje barve deliš z drugimi.

...vesel sem za vse vas, ki vam je to uspelo.

J

Zacnes mal pred puberteto, jaz sem bil zgoden, pri 10ih letih, pa tudi pu erteta je prisla ze cez slabi dve leti

Centimetri pa prav tak variirajo. Zrase kot zrase, bv sej je sekirat ... odvisno pa tut za kak stare najstnike mislis, pomojem 12-15 mas v zgodnjih najstniskih letih

Se strinjam z gorencom, gej ne postanes, pomembno je kdaj se s tem sprijaznis. Spet popolnoma odvisno od posameznika in v kaksnem okolju si ... jaz sem recimo sprejel to pri 15ih (sem bi) ... pride pa s tem ogromno zmede in vsega :P