Pridružitev ali prijava

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

kako najti mladega

zanima me če obstajajo fantje pod 30 ki so že imeli odnos z starejšim gospodom ali pa si to želijo.namreč ko poveš leta prekinejo

obstajajo obstajajo ;)

hej, jaz iščem starejšega med 40 in 65 let... do zdaj sem drkal tipu pa bi rad zdaj več...

pisi mi na snap oz. kik : me.me6656   

bi ker mlad 31letnega? piši zs

js sm mlad sam c bom kerm usec nej mi pise :3

Iščem najstnike. Mlajši si, bolje je. Nagrada zagotovljena

kik: gzigon1

Snap: gregzig

kašn resn najstnik?

Lep pozdrav vsem! Jaz sem tud zrelejši tip v LJ in si želim mladega pasivčka za reden seks. Pa da bo samo moj. ;)

Zanimivo. Mladi, vitki, neporaščeni dečki, predvsem pa resni in razgledani, so očitno zares zelo iskana "roba" in očitno zares tako težko osvojljiva. Tudi jaz že nekaj časa čakam na enega takega, ki bi mu prijala družba definiranega zrelega moškega zunaj scene. Pa ne samo za sex, tudi za družbo na kakem izletu, v termah, večerji, potovanju,...  

Sem 17 in sem za vso akcijo!

od nekdaj sem si želel da me starejši gospod pofuka, 50+, dobra erekcija, diskreten prostor, javi se

kakšen resen najstnik iz koroške?

Sem najstnik, ce je kdo za naj mi pise

ha tut jaz bi kakšnega mlajšega če je kdo naj mi piše na 041 510 722

Serbus, ce je kateri zainteresiran v 17- letnika, naj mi pise, dobro pofafam, nebo vam zal ;))

Dej kontak ti ko si 17let

Hej jaz sem najstnik 17 letnik, rad bi se fuku- snapchat dontwait69

Tud jaz že zeloo dolgo iščem kazga mladga, pa ne samo za avanturo, tud za kaj več. Toda problem je, ker sem brez prevoza, in je potem še tolko težje najdt kakega mladega. Poleg tega, pa mam se mi zdi še manjše šanse najdt kakega, ker sem močnejše postave.

sm 23 letn skoraj neporascen fant iscem starejsega da bi se redno videval in zabaval.

Kak mlad resen danes mb

star sem 17 let in sem za akcijo. Resni se naj javijo!

star sem 17 let in sem za akcijo. Resni se naj javijo!

17 let za akcijo v mb klikni za info ali pisi na snap: lukaking890

Hoj iscem pasivent fant od 15 pa do 20 let iz lj za dans 

js sm mlad sam c bom kerm usec nej mi pise :3

Mene mi je vsec iz lj sem 22 let aktiven fant si za seks 

kakšen mlad najstnik za karkoli? Sem 27 letni tip iz Lj :)

so ja sam se mau skrivajo ;)