Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Zapeljevanje

kako nevem na wcju vidis a bi ker hotu? Kk mu nakažeš da bi? Kako vi na wcju fafate itd?

Ni neke modrosti, gledaš in opazuješ kaj se dogaja okrog tebe. cool kot vidiš v tem video posnetku.

Samo, da pri nas v Sloveniji nekaj takega ni. 

Ni videa, dej ga objavi

Ne vem zakaj ga tukaj ni. No, poglej na mojem profilu imaš pod video, mapa Public: dva sta videa posneta na stranišču. 

Mogoče za prvi ogled poglej tisti: Public Near Tower Bridge In London

Kaj pa zapeljevanje kje drugje? V savni ali na plaži? Kako navezati stik??

stojiš pri pisuarju se delaš da ščiješ in opazuješ tiste ki prihajajo če te kdo gleda, ponavad itak da kak znak nažmigne..., ostane dalj časa tam, če gre u kabino potem in pusti vrata priprta..

Ni videa, dej ga objavi

Sem popravil, tako da zdej je video.

Upam, da je član David poskušal objaviti tega ki je zdaj prikazan.

PS:
Drugač pa tud mene kr rajca to, kr je na videu... publick je poseben filing...

"When the going gets tough, the tough get going..."

Hvala Gorenc, ja, prav ta video sem želel objaviti tongue-out 

Lepo prikaže kaj se dogaja in kako opazovati kdo je za - tako kot je tudi GayLJ napisal: stojiš, "ščiješ" (v resnici ne, ker toliko vode nimaš v sebi cool ) se "igraš" s svojim korenjakom in opazuješ okrog sebe. Na posnetku se vidijo neki ki stojijo za pisoarjem in ogledujejo dogajanja okrog sebe. Ali kot tisti pred kabino - čakajo čeprav je veliko praznih. No, tisti ki želi nekaj konkretnega  gre v kabino pusti vrata odprta.

Sam sem tega velikokrat doživel, ko sem živel v nekem drugem mestu (v tujini) - veliko mesto, kar nekaj javnih wc-jev. Pridem, ogledujem, izberem (ali mene izbere) in grem v kabino. Bila so to lepa doživetja cool