Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Spodnjice - underware

Zdravo!

Nekaj besed želim napisati o spodnjicah, predvsem zato, ker si želim od vas izvedeti vaša mnenja pa tudi zato, ker znajo biti spodnjice na tipu hudičevo sexy!

Beseda "gate" mi zveni preveč slabšalno, pa tudi, če so spodnjice lepe, sexy, niso prav nobene gate.

Menim, da večina tipov (vsaj gay tipov) malo le pogleda in pomisli preden si kupi nove spodnjice.

Spodnjic je kar veliko vrst in navadno imamo kar problem, ko nas  kdo vpraša kakšne nosimo.

Da bomo malo osvežili spomin ali pa se naučili kako se naše spodnjice sploh imenujejo je tukaj en link malo za predstavo:

Pregled spodnjic (mogoče pa kdo tudi kakšne kupi)

Spodnjic - Underware

No, in,kakšne spodnjice nosite vi?

Kakšne bi nosili pa si ne upate, ne drznete?

Kakšne so vam všeč na tipu?

Za odziv že vnaprej hvala!

Lep dan vsem!

"When the going gets tough, the tough get going..."

sam sem pristaš elastičnih boksarc

Vseeno mi je kakšne nosim, samo da se fajn počutim v njih. med njimi imam največ izbire od Andrew Ahristian, potem CTP fashions, tudi Marco Donati se najdejo. Seveda ES so zakon.

Sem probal že vse mogoče, od mrežastih, elastičnih boksarc, klasičnih slip, pa do sexy slončka (ko je oblečen samo penis). Na sebi pa ne prenesem klasičnih ohlapnih boksarc.

Pri tipu mi je pomembno, da je svež. Ko pa jih enkrat potegnem dol, je največje vznemirjenje mimo in lahko začnemo.

Meni nekako najbol ustrezajo oprijete boxarce (Boxer brief) :

Boxer brief

ali pa Trunk kot npr:

Trunk

Seveda sem tudi jaz najbolj vesel, ko mi jih kdo sleče in seveda ko jih jaz kakšnemu slečem mežik

Pod odgovor "Boyloverja" se podpišem! Točno take spodnjice, gatke, kot jih ima prikazane v odgovoru so tudi meni najbolj všeč in jih tudi nosim. Oprijete gatke z malo podaljšano hlačnico, povedano opisno. Sploh znamke C-IN2 so the best. Sedaj kupujem samo še te. Imajo košarico, kamor lepo zapakiraš svojega lulija in jajčka, so nenormalno udobne, zračne in sexy. Tudi sam pri tipu zelo rad pogledam kako napet mednožni hribček objema tkanina spodnjic.  Nekaj najlepšega, kar je ustvarila narava. Napet mednožni hribček,.... Sexy!!

Ni gatk, ki bi si jih ne upal nositi!

Všeč so mi tako barvaste kot enobarvne gatke, tudi bele.

Sam za spodnje perilo uporabljam izraz gatke, ker jih je tako imenoval tudi moj prvi fant!

@BlueOrchid: ... in prvega ne pozabiš nikoli.... mežik

"When the going gets tough, the tough get going..."

Zdravo!

Nekaj besed želim napisati o spodnjicah, predvsem zato, ker si želim od vas izvedeti vaša mnenja pa tudi zato, ker znajo biti spodnjice na tipu hudičevo sexy!

Beseda "gate" mi zveni preveč slabšalno, pa tudi, če so spodnjice lepe, sexy, niso prav nobene gate.

Menim, da večina tipov (vsaj gay tipov) malo le pogleda in pomisli preden si kupi nove spodnjice.

Spodnjic je kar veliko vrst in navadno imamo kar problem, ko nas  kdo vpraša kakšne nosimo.

Da bomo malo osvežili spomin ali pa se naučili kako se naše spodnjice sploh imenujejo je tukaj en link malo za predstavo:

Pregled spodnjic (mogoče pa kdo tudi kakšne kupi)

Spodnjic - Underware

No, in,kakšne spodnjice nosite vi?

Kakšne bi nosili pa si ne upate, ne drznete?

Kakšne so vam všeč na tipu?

Za odziv že vnaprej hvala!

Lep dan vsem!

Link ki mi je všeč na temo spodnjic, oz. tipčkov v spodnjicah:

http://www.underthepants.com/

lp

ma gate calvin klein so itak super samo npr 50 eur v emporiumu so predrage