Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Smešni toda resnični odgovori gejev

Ok. Malo sem pomislil nazaj, in se spomnil par pogovorov, ki sem jih imel z nekaterimi spletnimi uporabniki (pa ne tu gor ampak drugje). In, nekateri odgovori so se mi zdeli zelo smešni. In tu je par odgovorov. Odgovori so resnični. Inzraven sem napisal še svoje mišljenje o njih.

1.) Aja, iz X kraja si? Pol pa nisem za, kaj pa če se poznava? (Mislm, a ni še tolk bolj da se poznava, saj en uvodni del preskočva. Oziroma, če bi se dobila, se pa pol nebi poznala?)

2.) Aja tam si doma? Pol pa nisem za, ker me tam dosti ljudi pozna, pa nočem da me kdo vid. (Ja folk prov pred vrati čaka, kdo pride k men, de majo pol kej za govort. Kaj pa ko greš ven, si daš vrečko na glavo, de te noben ne prepozna?)

3.) Uh, sory, si prestar zame. (Ok, tud jz gledam na leta. A pol čez čas zvem, da se je ta ista oseba dobila z skor še enkrat starejšim o mene, a jaz sem bil prestar zanjga. Logika?)

4.) Jz dans nimam časa, lohk se pa dobiva čez tri tedne. (Hm, če imam napisan, de iščem za DONS, kaj me pol klikaš. Pa tud a nebi blo bolj, da se pol dobiva čez 10 let?)

5.) ON: Ja mam kar dost izkušenj z moškimi. JAZ: Pa si aktiven al pasiven? ON: Kaj pa je to? (In kake izkušnje si imel z tipi, če še ne veš kaj pomeni aktiven al pasiven?)

6.) JAZ: Pa a nisi ti hetero, kokr vidm iz tvojga profila? ON: Sem ja, sam se rad dobivam tud z moškimi. (Hm, za to obstaja usmerjenost, ki se imenuje biseksualec. Če si ti hetero, potem  sem jaz tud hetero, ki se dobiva izključno z moškimi in mu ženske niso všeč.)

7.) Lohk me prideš izkat z avtom, pa bova pol v avtu... (A sploh bereš kaj ti pišem? Če človeku že parkrat omeniš, da nimaš avta in si brez prevoza, pa ti pol tako reče.)

8.) Glede na to, da ponavadi zmeraj napišem, da sem močnejše postave, pa me kdo klikne in se neki cajta menva, potem pa pogovor konča: "UH, men močnejši niso všeč! LP." (Ja buadlo butasto, kva si me pa pol kliknu, če vidiš, da mi v profilu piše, da sem močnejše postave in ponavad še teža.)

No teh sem se trenutno spomnil. Sicer pa na netu slišiš - doživiš marsikaj. Samo pri nekaterih izjavah človek res ne ve ali bi se smejal ali jokal. Pa da še omenim ene ljudi, to pa so jamrači. Te pa so posebne sorte ljudje. In takih ni malo. Da razložim. Na netu se pojavljajo ljudje, ki te kliknejo samo zato, da ti jamrajo kako jim je hudo v lajfu, in kolk so osamljeni. Ok, vsi mamo probleme v lajfu , toda kar pa taki počnejo pa je že na meji z norostjo. Takih se izogibam, ker jih dosti poznam. Tu bom na hitro napisal dialog, ki je resničen:

O: "Oj, kako kaj?"

J: "Ja pa gre. Kako pa ti?"

O: "Joj, osamljeno."

J: "No ja, sej jz tud mal, sam kaj čmo."

O: "Ja, fajn bi se blo dobit z nekom, vsaj za kako pijačo al pa sprehod!"

(No, jaz dam vsakemu možnost da me spozna, ker nikoli ne veš, kdaj srečaš tistega pravega.)

J: "Ja prid do mene, pa greva na kako pijačo al pa na sprehod, pa kako rečeva."

O: "Joj, zdele pa nimam časa (al pa ne morem)"

J: "In kaj kej počneš?"

O: "Mah mal na netu dolgčas preganjam."

(Čaki mal, prej si reku da nimaš časa, a na netu dolgčas preganjaš? Skregano z logiko.)

J: "OK, neki je treba počet."

O: "Ja sam bi blo bolj, če bi mel sedaj kako družbo, ker sem osamljen."

J: (sarkastično) "Ja verjamem."

No to je bil en del pogovora s takimi ljudmi. In ko po neki časa njegovim nelogičnim odgovorom in pogovoru končas pogovor, ti ta ista oseba čez mogoče teden ali kasneje spet začne z istimi stvarmi. Take ljudi ponavad blokiram (če le obstaja ta možnost), ker nikol pol nimajo časa, pa čeprav nimajo kej počet. Pa taki ti ne jamrajo samo o tem kako so osamljeni, tud kako so bogi nasploh, da jih noben ne marain podobno in kolk so nasploh bogi - logično, če pa sam jamrajo, nardijo pa nič, da bi stvar izboljšal.

Kaj pa vaše mnenje o vsem tem kar sem napisal?

No, ima tudi tega: (ni s tega portala!)

on: oj!

jaz: Pozdravljen

on: pridem, pofafaš mi, plačaš, grem, ok?

Ne vem, na profilu ni nič razen letnice (če je resnična - 2000), prazen, brez slik, podatkov. Kaj naj si mislim? Seveda, sem ga blokiral, ker mi je slabo od tipčkov, ki bi za denar nekaj počeli. Sem gay koliko sem tudi star (star pa 56 let) - ampak v življenju nisem želel seks proti plačilu, rad seksam, ampak ker seks imam rad.

Omic, lp.

osebno menim, da si malo preveč kritičen, obstajajo namreč ljudje, ki se neglede na svoja leta, šele odpirajo'.

za nekoga, ki je sebe že sprejel takega kot je, je morda tak način komuniciranja nekej posebnega, morda celo 'smešen.

za nekatere pa, ki so zaradi spleta dogodkov v njihovem življenju, s tem kar je tebi samoumevno, malo 'zadaj, pa je 

včasih že veliko, da pozdravijo.

pač obvladaš svojo kitaro! In ni se treba na vsakega ozirat, ki ti pravi da je kaka struna narobe zapela.

malo več strpnosti pa do tistih, ki se šele učijo.

lepe praznike želim

d

Omic, lp.

osebno menim, da si malo preveč kritičen, obstajajo namreč ljudje, ki se neglede na svoja leta, šele odpirajo'.

za nekoga, ki je sebe že sprejel takega kot je, je morda tak način komuniciranja nekej posebnega, morda celo 'smešen.

za nekatere pa, ki so zaradi spleta dogodkov v njihovem življenju, s tem kar je tebi samoumevno, malo 'zadaj, pa je 

včasih že veliko, da pozdravijo.

pač obvladaš svojo kitaro! In ni se treba na vsakega ozirat, ki ti pravi da je kaka struna narobe zapela.

malo več strpnosti pa do tistih, ki se šele učijo.

lepe praznike želim

d

..zmenla sva se, pa te ni blo..., jest pa sem se šu stuširat

..vprašam ga če je aktivn..., pa je napisal da je letos full zelenjave na vrtu...

..ti si pa hud tip!!!   ..nene sej sm v resnici čist nežen

d