Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Sava črnuče

Zanima me kaj se kej dogaja na teh plazah..je kej folka..kak folk. Kdaj se dogaja

js grem dons pogledat vrjetn pa ti povem

No, fantje, ste bli kaj za Savo? Jaz sem bil kak mesec nazaj, blo je med tednom dopoldne, tako da ni blo kaj dost publike, pa še to sami nezanimivi ... Je pa videt, da se po tistem grmovju kar precej dogaja ;)

Mene tud zanima...sm že bil parkrat ponoči.razburljivo :)

sej se dogaja skos sam ni nič najstnikov :(

..ni lepšega kot zasanjati pod hrastom. 

..se strinjam.

A bo kdo tam jutri dopoldne?

Zagotovo bo kdo,ki ga mika kaj lepega in razburljivega!

Kaj pa transice?

transic je pa sploh velik ja :)

Morda  kdo ve,če se  že kaj dogaja ,seveda zanimivega za Savo v Črnučah?

Se dogaja zvečer največ pa petek  in soboto.Največ in vedno pa je v Sistjanu(Italija) na gay plaži in izven nje ob parkirišču,tidi mladi so.

Daleč je do Iinnocenttalije bi bilo super najt kaj bliže Ljubljane!No če so tudi mladi ni nič hudega ,nasprotno,SUPER

Za savo se dogaja praktično ves dan, je pa res, da večina mladih zaide tja šele v večernih urah, čez dan pa je tam večina dedkov in/ali čudakov, ki si ga drkajo praktično na vse kar leze in gre. Se pa v svoji "karieri" zahajanj za savo, ne spomnim da bi kdarkoli srečal kakšnega najstnika ali CD. Več sreče pri srečavanju najstnikov boste zagotovo imeli v Tivoliju, ampak tudi tam je vse odvisno od sreče. :)

Ce je kak mlad da bi su za savo nej se javi

Ce bi sel kak mlad na te plaze naj se javi greva skupaj

Če se podaš na te plaže sam ali s prijateljem pa le povej saj bi se  z veseljem pridružil in užival v tvoji lepoti !

Zivjo bil sem v cetrtek popoldan zadaj za tenes placom pri skalnah pecinah nic ni blo kje se pol skrivajo ... razen skoz tezi kaksen privat je tukaj.... kam moras iti...

tuki maš vse napisano in narisano :)

https://www.slo-gay.com/zmenki/forum/topic/sex-za-savo.htm

Zivjo bil sem v cetrtek popoldan zadaj za tenes placom pri skalnah pecinah nic ni blo kje se pol skrivajo ... razen skoz tezi kaksen privat je tukaj.... kam moras iti...

Kot kaže se "piknik" hiška naprej od tenis placov zopet ureja. Tudi mene so nekaj napizdevali - ene trije, kao mačo gorile od 120kg meni kao, da je vse to privat.
Napizdevali so me sicer od daleč, ko sem jih nadru nazaj in se jim začel približevat, v smislu, kaj se grejo in kaj koji kurac mislijo da so, so se umiril, nazadne so poslali eno, po mojem mnenju lezbo, da bi mi dopovedala, da tam ne smem parkirat in sem jo kratko malo poslal v pizdo...

Ko sem dejal da naj pokličejo policijo so se pa tud usrali.

Če jaz kaj vem, v Sloveniji ni privat zadev in omejitve gibanja v pasu 50 ali celo 100m od obal rek in morja. Tko da drugič, ko me napade gorilko jih bo fasal - lepo po gorensko, tko kot so presrani ljubljančani že vajeni, da jih gorenci tu in tam mal pretepemo....

PS: nisem nasilen dokler niso nasilni debeluhi ki mislijo, da je celo območje imenovano "za Savo" pri Črnučah njihova last. 

"When the going gets tough, the tough get going..."

Bo kdo tam v petek popoldan?

Zivjo obcasno grem v cetrtkih na plazo za tenis placom sam so nekateri ful sitni privatno je drugac pa nimam srece nic tipov razen kaksni pari z big psmi itd

Oj v cetrtek popoldne zopet nic posebnega zafaj za tenis placom je pa res mogoce dva starejsa tipa brez vsega na tej strani dva opazovalca in to je to eden me je ful gledal rekel pa nic se mal sem padel on pa nic pomagal tako je za savo za tenis placom kje je pol folk ...

na uno stran k je Kitajska