Pridružitev ali prijava

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

SODELUJTE PRI IZGRADNJI PORTALA

Te besede in ideje ter videnja sem že posredoval Adminu, želel pa bi tudi vam posredovati nekaj idej oz. pobud za boljši portal in bolj obiskan portal.

Namreč ta portal je zastonj in ker ni sredstev, se moramo tudi sami malo potruditi, da portal nekoliko bolj zaživi. Priporočajmo ga frendom in tistim, s katerimi smo pač v kontaktu. Pišimo čim več blogov in vročih zgodbic, da pritegnemo čim več novih uporabnikov. Večkrat pridimo v klepetalnico. Ideja je tudi padla, da bi organizirali nek piknik za člane tega portala. Admin in še kdo bi organiziral, mi pa pač participiramo nek del denarja za izvedbo piknika. Kaj je lepšega, kot malo srečanja v negotovosti in nato malo žurke in sprostitve? Tudi kakšne igre bi bile morda zanimive, ki bi bile v nadaljevankah in ki bi nas pritegnile v tej meri, da bi večkrat morali priti na ta portal. Tudi nagrade niso izključene za te zmagovalce iger. Predlog je bil, da bi tudi probali reklamirati ta portal preko javnih občil in medijev ali letakov. Vse je možno, če je le volja. Seveda ne bo šlo vse brez težav, vendar ta portal je lahko res pomembno stičišče slovenskih gayev in drugih skupin (lezbijke,transeksualci...). Pišite oglase in se odzivajte na njih. Dodajajte video posnetke in fotke. In kar je najvažnejše - napišite tudi vi sami predloge in ideje (pišite Adminu), kako še izboljšati ta portal in seveda vam bo Admin prisluhnil in odgovoril vsakemu posebej in če bo to v okvirih njegovih zmogljivosti, bo to tudi speljal.

Se pišemo / se vidimo / se slišimo...l.p.

Veliko pozitivnih in spodbudnih besed tako za portal kot za člane portala.

Kot moderator sodelujem že od zgodnjih začetkov delovanja gay portala in sem vesel da se tudi ostali člani počasi začenjajo prebujati in sodelovati ter razmišljati kako pomagati portalu.

Bistvo portala je to da je namenjen članom in je zato tudi v veliki meri prepuščen kreativnosti članov....

Le tako naprej fantje pa bo!!!

"When the going gets tough, the tough get going..."

No pričakujem, da se še kdo oglasi in pove kako svoje mnenje in predloge. Ne se bati...kar korajžno...le malčkeno volje in časa rabite.

Hvala za predloge!

Trudimo se po svojih najbolših močeh!

Veseli smo  aktivnih članov, ki si, tako kot mi, želijo, da bi portal zaživel med slovensko gay sceno!

Hvala

Administrator

Jap... :) Všeč mi je ideja glede piknika, vendar ne vem, če bi se nas zbralo 10. Razlogov je lahko več, ena izmed njih je vsekakor oddaljenost od krajev, vendar sem pa prepričan, da ta "nadloga" ne bi smela biti problem. Gre se izključno za nova poznanstva in skupno druženje. Lahko se zgodi, da bo kdo našel princa brez konja, ker princ na konju ne obstaja, ali pa preprosto novega prijatelja.(Mi, ki ne pojemo veliko) je to še najmanjša ovira :, sicer pa to tudi ne bi stalo celo premoženje. Verjamem, da se bi potem dobivali še večkrat, mogoče še kakšen skupni izlet, ali pa z lahkoto prestop na Triglav, da bi nekateri postali pravi Slovenci :) Idej je zelo veliko, če je interes, se da vse. 

Super bi bilo, če bi večkrat speljali kakšno nagradno igro. Ni treba, da je nagrada ne vem kakšne vrednosti, pač pa nekaj koristnega, tega kar se vsak razveseli in mu pride prav. Idej je res veliko. Dvignimo riti iz stolov in si naredimo nepozaben žur!!!

Te besede in ideje ter videnja sem že posredoval Adminu, želel pa bi tudi vam posredovati nekaj idej oz. pobud za boljši portal in bolj obiskan portal.

Namreč ta portal je zastonj in ker ni sredstev, se moramo tudi sami malo potruditi, da portal nekoliko bolj zaživi. Priporočajmo ga frendom in tistim, s katerimi smo pač v kontaktu. Pišimo čim več blogov in vročih zgodbic, da pritegnemo čim več novih uporabnikov. Večkrat pridimo v klepetalnico. Ideja je tudi padla, da bi organizirali nek piknik za člane tega portala. Admin in še kdo bi organiziral, mi pa pač participiramo nek del denarja za izvedbo piknika. Kaj je lepšega, kot malo srečanja v negotovosti in nato malo žurke in sprostitve? Tudi kakšne igre bi bile morda zanimive, ki bi bile v nadaljevankah in ki bi nas pritegnile v tej meri, da bi večkrat morali priti na ta portal. Tudi nagrade niso izključene za te zmagovalce iger. Predlog je bil, da bi tudi probali reklamirati ta portal preko javnih občil in medijev ali letakov. Vse je možno, če je le volja. Seveda ne bo šlo vse brez težav, vendar ta portal je lahko res pomembno stičišče slovenskih gayev in drugih skupin (lezbijke,transeksualci...). Pišite oglase in se odzivajte na njih. Dodajajte video posnetke in fotke. In kar je najvažnejše - napišite tudi vi sami predloge in ideje (pišite Adminu), kako še izboljšati ta portal in seveda vam bo Admin prisluhnil in odgovoril vsakemu posebej in če bo to v okvirih njegovih zmogljivosti, bo to tudi speljal.

Se pišemo / se vidimo / se slišimo...l.p.

kaki deset vas je, ki komaj zmorete na vrh triglava.

nočem žalit, ampak ljudje, roko na srce, dejte mlajšim malo dihat.

en ego jogurt vsakemu pred odhodom, pa bi vidli da bi se na vrhu čist ok počutli.

bohinj..bohinjsko jezero...šotori...? Al pa krn in jezera?

samo misel

j