Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Punta Križ Rovinj

To je gay plaža v Rovinju. Divja plaža, skale, možno je najti ravne skale za ležat, ni tušev, je pa nad skalami razpotegnjen gozdiček z mnogimi potkami, kjer se da s tipom tudi fukat al pač karkoli že...

Do plaže se pride takole: gledati morate table, ki vas vodijo proti kampu Valalta in Monsena, tako na predzadnjem krožišču pred Rovinjem, zapeljete v prvi izvoz in po približno 400.metrih ob morju zavijete levo proti tem dvema kampoma (označeno s tablo). Greste vsaj še 2km do krožišča (preje nikamor ne zavijajte), ki sicer vodi v notranjost campa, vi pa greste ubistvu na prvi izvoz iz tega krožišča (drugi je za v kamp,kjer je rampa), kjer je parkirišče, vendar ozki cesti vodita v dve smeri - ena gre desno in druga levo. Vi greste levo in kmalu se boste znašli na makadamu.Od tu dalje ne zavijajte nikamor, temveč se počasi (vsaj 1km) vozite po tem makadamu (šli boste mimo nekaj kafičev na prostem) in med grmičevjem in drevesi. Najprej boste mislili,da ste zašli. Vendar niste. Peljete se,dokler ne pridete do improvizirane rampe. Zraven rampe je nek bivalni kontejner. Od te rampe dalje je še 100 metrov do plaže Punta Križ. Lahko greste v goščavje po potkah (vendar pazite,da ne zaidete) in se držite levo proti morju ali pa takoj od zadnjega lokala greste levo na skale in naprej po skalnati plaži. Saj ko boste tam, boste bolje razumeli o čem pišem.

Škoda k so slikce premajhne, da bi se karkoli videlo...

Drugače pa hvala za navodilo in opis!!

Lep pozdrav!

"When the going gets tough, the tough get going..."

Danes sem po tem navodilu našel to plažo...

Ker je bolj kislo vreme, kar dežuje, si obalo podrobneje ogledam jutri

Plaža Punta Križ, Rovinj, naj napišem kak stavek ali dva, kot sem obljubil.

Glede na to, da je že druga polovica septembra se ne dogaja kaj dosti. Predvsem se sreča upokojene Nemce, po večini v parih z ženami..

Na potkah skozi gozdičke se sicer da srečat kakšnega, ki se pride "potešit", v bistvu so to lokalni frajerji, ki med službo pridejo na faf, drk fuk...
V večernih urah si nisem ogledal "situacije". Vrjetno je nekaj podobnega kot v LJ za Savo.

Kljub vsemu pa je fajn biti na plaži ki je označena za gay plažo.... tako nikoli ne veš kdaj se lahko kaj prijetnega zgodi. Ves čas človek malo opazuje :) in upa....

Toliko.

Če pa še kdo ve kaj več o tej plaži pa naj le pogumno doda kak zapis o lokaciji.

LP

jest bi šu rad na to plažo z nekom se mal posončit

tok da če kdo rabi družbo in praznjenje jajc ne me kontaktira :)

Lep pozdrav vsem. Jaz predlagam gay plažo v Sistjanu. Iz Ljubljane do Sistjana je cca 50-60 min. Je pa podobno kot na gay plaž Rovinj. Vabljeni.

Do Sistjana pa res morem it kaj pogledat dogajanje.