Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Poppers

Poznate poppers?

Ga uporabljate?

Katerega?

Meni je všeč, sploh če se ga uporablja občasno, trenutno pa imam "aromo" Rush.

Vaše izkušnje?

"When the going gets tough, the tough get going..."

Še nism probal... moram zdaj enkrat, da občutim toto čudo :) 

moram zdaj enkrat, da občutim toto čudo :) 

le daj, je fajn.... Wink

popers je super ker te še bolj narajca da si potreben

meni najboljši popers rush 

uporabljam redno... ko sem pas.. ali pa ko sem fistan.. pa tud tik predno mi pride ko sem aktiven

skratka brez njega nisem nikoli.. seveda tud ko sem sam s seboj.. 

Res je zanimiv ta poppers vendar pa ga jaz uporabljam občasno.

Občasno pa zato ker sem ugotovil, da če ga uporabljam vedno sčasoma izgubi svojo "moč" ali po domače: človek se ga navadi in učinek poppersa zbledi.

Zato ga potem lepo neham uporabljat za kakih 14 dni, en mesec in po tem času je ponovna uporaba spet tista, ki res deluje Wink

Taka je moja izkušnja.

Nikoli nisem probal, videl in zavohal, ko je imel enkrat en moj "pacient", pa mi je smrdelo po barvah. Sem pa opazil, da ko se ga je on naduhal, se je res full odprl, bi mu menda lahko celo roko noter potisnil, kar seveda nisem, me je pa imelo. Morda probam kdaj, nimam pa nobene full želje, se mi zdi, da bi zamudil partnerja. Morda pa je to res kot maggi Würze, če ga daš v juho, bo še tako slaba juha imela dober okus. Pri dobri juhi pa bi zamudil njen originalni okus brž, ko bi dodal tale maggi Würze.

Nikol probu, bi pa, ste me kr "zrajcali" za tole zadevo s temi objavami na forumu... :P

Nikoli nisem probal, videl in zavohal, ko je imel enkrat en moj "pacient", pa mi je smrdelo po barvah. Sem pa opazil, da ko se ga je on naduhal, se je res full odprl, bi mu menda lahko celo roko noter potisnil, kar seveda nisem, me je pa imelo. Morda probam kdaj, nimam pa nobene full želje, se mi zdi, da bi zamudil partnerja. Morda pa je to res kot maggi Würze, če ga daš v juho, bo še tako slaba juha imela dober okus. Pri dobri juhi pa bi zamudil njen originalni okus brž, ko bi dodal tale maggi Würze.

Budy, ne morem se čisto strinjati s teboj.

Ne gre za popravljanje okusa "juhe" ampak gre za to da tisti, ki "juho"  ima v ustih v samem občutenju bolj intezivno uživa.

Pa pustimo za trenutek juho in ostale kulinarične zadeve in pojdimo seksat, pa naj bo zraven poppers ali ne Wink

S poppersom bodo užitki le bolj intezivni, seks morda bolj divji, ker poppers istočasno zbudi spečega leva v nas.....

lp

gorenc

Hay,

Meni osebno je poppers super zadevica, zelo me sprosti. Občutki so enkratni http://www.poppers-rush.si/ tega imam najraje...mi paše. ; - )

Lep večer, Mauro

Še nisem probal...old school...haha...bi pa. Me zanima, kako bi bilo.......

Prvič je to pred mano uporabljal en pasivc in mi je tako zasmrdelo da mi je malo že padel dol :)

Drugič čez dlje časa pa sem probal z enim, ampak poleg vrtinčenja ni blo nič drugega. Še vedno mi da tisti "edge" dobra posteljna igra z kakimi kinky elementi zraven :)

Še ena povezava za nakup preko spleta:

Buy poppers online at Power Poppers!

Če kdo pozna ali je že pri kakšnem online ponudniku kupoval prosim za nasvet oz komentar ali ste bili z nakupom zadovoljni / nezadovoljni?

lp

Čau,

Poppers uporabljam kadar mi je do norega, čutnega in intenzivnega sexa. Sem pa našel zanimivo stran poppers-shop.si , kjer imajo kar zanimivo ponudbo :) Prej sem večinoma uporabljal Rush -  ampak vam povem iz lastnih izkušenj, da je tudi veliko boljših :) Trenutno uporabljam poppers jolt z vonjem mandeljna in mi je zakon, seveda po moči pa prevladujejo in ne razdišijo se tako hitro poppersi v velikih flaškah kot recimo Blue Boy, Amsterdam,  itd.... 

l.p. p

Mene pa zanima poppersshopsi ,  če se to da pri vas tud osebno kupit al je to možno samo preko spletne trgovine?

LP

gorenc

Pozdravljen Gorenc, telefonska je na spletni strani. Da, možnen je osebni prevzem.

l.p. P

Poznam, ampak ga nisem še nikoli uporabu. Zaenkrat :)

Super zadeva. Vsaj jaz obožujem poppers in sem bil dolgo na stari klasiki Rush. Trenutno uporabljam poppers paket full power :), ki sem ga dobil na spletu v slo. in je zakon. Seveda pa ga dobiš tudi v sex shopih ( samo vprašati moraš ) in poppers shopih na spletu.

l.p.

hej popers je super  da se sprostis

edini problem če preveč boli glava ter rdeč nos

Všeč mi je "Amsterdam". Ga redno njuham med dogajanjem, a ne pretirano, sicer doseže kontra učinek. Meni je kul, če pa kombiniram še Kamagro gel, je pa žur do jutranjih ur! tongue-out