Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Oralno - do konca ali ne?

Zanima me kaj naredite ob tem, ko ga tipu fafate in je tik pred tem da mu pride v vaša usta?

Pustite da vso svojo vročo spermo izbrizga v usta ali se hitro umaknete?

Če pustite da vam napolni usta ali pojeste ali izpljunete?

Še ena slikca za vzpodbudo Wink :

Nice teen

Pa upam, da se kdo ujunači in kaj napiše......

Najprej seveda hvala za lepo fotko tu na forumu.

Glede vprašanja je pa tako:

mene sperma zelo rajca in mi je super, ko tip z vso močjo strastno konča v moja usta.

lp

"When the going gets tough, the tough get going..."

SPERMA SPERMA SPERMA

Ja ja, njami njami..., sam da je tipček ok, pa je prav lepo njegovo spermico popacat....

:)

čao

Meni osebno je zelo vsec ce partnerju pride v moja usta, se posebno ce je izliv obilen. Nekaj fantasticnega bi rekel.

LP Tomi

Ja no vroče sperme še nisem imel v ustih razen svoje k do sedaj je tipček pošprical po meni. Bo treba provat

Tud men je kul ko mi tip šprica kr u usta. Rad pojem..., mmm, njam njam. Tongue out

Ja, je lepo čutiti brizganje v usta; lepo je čutiti tipa, ki ga stresa od užitkov ki so mu jih nudila tvoja usta.....

Full rajc.

Tongue out

"When the going gets tough, the tough get going..."

Meni osebno je okus sperme super in imam rad izliv v usta

men je prav prijetno,ko mi tip špricne v moja usta in prav z užitkom pogoltnem spermo

Meni osebno je sperma v ustih všeč. Že večkrat sem imel svojo in okus je božanski. Sploh je slastna, če kak dan ali dva pred tem ješ veliko sadja. Čebula, brokoli, ohrovt, pivo pa naredijo grozen grenak okus (vsaj zame). Tudi, če mi drugi napolni usta s svojo spermo, mi je všeč. Čudovit občutek, ko se začnejonusta polnit!! Vendar sperme drugih tipov ne pogoltnem, razen če tipa res dobro ne poznam in mu zaupam, da je vse ok. Svojo pa vselej pogoltnem. Bogat vir čistih beljakovin, ki pašejo po kakšnem težkem športnem naporu.

Tud men je kul, če mi tip konča v ustih. Ponavad tud pojem. :)