Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

Kje na obali naletiš na gaye?

Zanima me, kje so gayem prijazne plaže (slovenija in hrvaška) in kje se gayi zvečer zadržujejo oz. srečujejo? Če ima kdo informacije, bom jaz in verjetno še kdo, ful veseli in hvaležni...hvala!

Ne obstaja plaža za "gaye".

Imaš pa moško plažo, tam pri belem križu - naprej od strunjana. Najbrž si to mislil - nima veze ali je gay ali bi. :)

no...po netu sem našel gay plažo in jo tudi obiskal...vendar se vidi, da še ni sezona...punta križ...to je v Rovinju...desno od Rovinja...skalnata in divja plaža brez tušev...je pa nad plažo polno grmičevja in vmes polno potk ter prostorov,kjer so ostanki kondomov...očitno se po teh poteh še pa še fuka...

V Rovinju punta križ je tudi je tudi gay discoteka  Labirint

1. Za Savo v Črnučah (če temu sploh lahko rečem plaža),

2. Pri Belem križu - naprej od Strunjana - Mesečev zaliv,

3. Njivice na otoku Krk (za campom - zame najlepši in najboljši prostor, tako za kopanje, kot za srečanje s tipi, ker je na zelo nevtralnem mestu, pa še obljuden ni preveč,..)

4. Rovinj - Punta križ. ( nisem še bil tam, bom letos preveril, čeprav me zaradi razvpitosti najbolj ne vleče tja).

Lepo pa bi bilo, če bi še kdo seznam dopolnil in nanizal kakšno svojo osebno izkušnjo. Konkretno. Praktično. Ne fiktivno,...

1. Za Savo v Črnučah (če temu sploh lahko rečem plaža),

2. Pri Belem križu - naprej od Strunjana - Mesečev zaliv,

3. Njivice na otoku Krk (za campom - zame najlepši in najboljši prostor, tako za kopanje, kot za srečanje s tipi, ker je na zelo nevtralnem mestu, pa še obljuden ni preveč,..)

4. Rovinj - Punta križ. ( nisem še bil tam, bom letos preveril, čeprav me zaradi razvpitosti najbolj ne vleče tja).

Lepo pa bi bilo, če bi še kdo seznam dopolnil in nanizal kakšno svojo osebno izkušnjo. Konkretno. Praktično. Ne fiktivno,...

Dodal bi Tivoli park v Ljubljani..., je pa res da se v LJ pozna da prikrito z urejanjem parkov (sekanjem grmičevja in drevja) onemogočajo takšna snidenja po grmovjih... tudi na omenjeni lokacije "za Savo v Črnučah"...

Drugih lokacij pa žal ne poznam se pa strinjam da bi bilo lepo če bi kdo napisal če ve še za kakšno.

"When the going gets tough, the tough get going..."

Mene pa zanima kje se pri nas na morju zadržujejo-zbirajo gayi..? Ne samo plaže mislim nasploh

na obali je samo zelezniska postaja dopoldne koga dobis ali tako po netu drugo pa savna