Join or Login

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

FKK plaže

Ima kdo kake izkušnje s FKK plažami,predvsem kako se tam obnaša njegov korenjak.Sam bi probal pa me je strah da bo vedno pokonci.Hvala za mnenja.

@lepifant: kar brez skrbi, korenjak bo priden. Tudi mene je prvič skrbelo a ni bilo težav. Res da sem na čase moral malo ponavljati
poštevanko in si v galvi recitirati Prešerna da sem korenjaka zamotil.... potem pa se je korenjak navadil in je bilo čisto kul.
Vedno pa je seveda rešitev da malo poležiš na trebuhu dokler "napad ne mine" nasmeh

Kar pogumno na FKK

"When the going gets tough, the tough get going..."

. FKK plaže so super ko enkrat probaš greš težko nazaj na tekstil tudi zaradi samega udobja in seveda druge lahko fajn pogledaš.  Seveda je težava potem če predolgo koga opazuješ ali fantaziraš, pozabiš na svojega ki je naenkrat pokonci sealed uglavnem super je sem bil že v Škrili na Krku, Solaris pri Poreču...  uglavnem super je wink

Ojla,

če je kdo za skupen odhod na FKK, sem ZA! :P

Jaz grem večkrat proti večeru v Strunjan, tam na desno... Mal ogledujem, ko pade mrak, pa čakam, če pride kdo, ki je za akcijo...

Žal nisem še naletel na nobenega...

A kdo kaj zahaja za Savo pri Črnučah?

Ali pa na plažo Costa dei Barbari pri Sesljanu?

Živjo, mene pa zanima, kako se pride na to plažo pri Sesljanu. A je edino tista strma potka s Costiere ali se pride tud kako drugač, npr. iz Sesljana. Pa tud sicer me zanima, kakšno je kaj vzdušje tam.

Jaz sem pred leti na taki divji FKK plaži izkusil najlepše doživetje z moškim!To mi je ostalo v spominu in vedno znova me vleče tja!

Vedno ko grem v Sistjan sem zadovoljen ,že tam ob parkirišču.

Na tisti FKK plaži sem prvič poizkusil z moškim!Bilo je res nepozabnokiss