Pridružitev ali prijava

Forumi  ›  Gay zadeve  ›  Vse kar ste vedno hoteli vedeti

EROTIČNA ZGODBA: NAJSTNIKOVA FANTAZIJA

• Sem mlad najstnik in ta erotična zgodba je moja fantazija. Se najdeš v njej? Bi poizkusil kaj podobnega? Klikni. :*

1)

Ležim na ležalniku, oblečen v živo rdeče speedo kopalke. Sem najstnik brez dlakice na telesu. Moje suho mlado telesce se na soncu blešči od olja, ki sem si ga prej vtrl v telo. Opazujem pomanjkljivo oblečene postave ki se sprehajajo mimo. Moj pogled že od nekdaj pritegnejo zgolj moški. Zreli, mišičasti, po prsih poraščeni moški. Uspešni in dominantni, ki bi si me podredili v postelji. 

Hitro pozabim da sem obkrožen z ljudmi in si zasanjano začnem božati hribček, ki se je medtem dvignil pod kopalkami. Ta občutek ščemenja, ki ga občutim zgolj ob misli na moško telo mi nepopisno ugaja, ko me krohot predrami iz misli. Dvignim se v sedeč položaj in kri mi vdari v lica. Sram me je. Odločim se, da je dovolj in vstanem. Z brisačo potujem po gladkem telesu in z mislimi zopet odtavam. Oblačim se v zmečkane kratke hlačke v katere komaj potisnem svoj napol nabrekli kurac. Oblečem še oprijeto polo majčko roza barve in se odpravim proti izhodu iz term. Po žgočem opoldanskem soncu se odpravim domov.

2)
Utrujen se uležem na posteljo in v roke vzamem iPad. Pojma nimam kaj bi počel, ko mi na misel pride nora ideja. Pomislim, če morda obstaja kakšna slovenska stran za spoznavanje tipov. Ideja se mi zdi zelo razburljiva in z že trdim v Google vpišem: GEJ KLEPETALNICA. Popolnoma razburjen kliknem na eno izmed oglaševanih strani - Avanture.net. Predvidevam, da bo gej oddelek prazen, a se vseeno odločim registrirati.
Še vedno oblečen v speedo kopalke začutim, kako mi počasi prihaja precum. Tako vzburjen še nisem bil, pomislim, medtem ko pregledujem prve oglase. S prstom se počasi premikam navzdol. Presenečeno ugotovim, koliko tipov išče fuk. A kaj ko sem še devičnik. Le kdo bi hotel z baby-face devičnikom pomislim.

>IŠČEM AKTIVCA DA ME POFUKA< -Maribor

>ČAKAM V AVTU, DA MI GA PRIDEŠ POFAFAT< -Kranj
>CD PIČKA IŠČE DEBELEGA KURCA< -Koper

Kaj je sploh CD si mislim in se pomikam dalje.

>STAR 70LET BI RAL ROKO V RIT MLADEMU< -Piran

Kar malce šokiran od vsega novega že skoraj zaprem zavihek, ko mi v oči pade oglas sliko visokega, mišičastega moškega v poslovni obleki s trdim kurcem v hlačah, ki komaj zadržujejo pritisk močne erekcije.
>MIŠIČAST, LEP, V ŠTIRIDESETIH IŠČEM MLADEGA TEENA<.
Nasmehnim se, medtem ko hlačke komaj zadržujejo kot kamen trd kurac. Kliknem na oglas in mu odpišem.

Patrickxoxo:-

sem mlad najstnik iz okolice čateških toplic. mislim da bi rad poizkusil s takšnim kot si ti. 

-Priložim še sliko in pošljem.

V zgolj nekaj minutah mi odgovori.

HOTDADDYxxx
-Hej mali. Na takšnega čakam že leta. Res si hot prasička.
Upam, da razumeš, kaj je 100% diskretnost. Sem namreč na vodilnem položaju enega večjih podjetij in se ne smem dovoliti, da moja skrivnost pride na plan. Kdaj imaš čas? Pridem pote in se bova zapeljala nekam na samo.

Z odprtimi usti preberem sporočilo. Priznam, malce podvomim, če sem sploh ready. A vseeno odpišem.

Patrickxoxo
-itak je tut men diskretnost pomembna. upam da te ne moti, da sem devičnik. me boš mogu velik naučit :p. živim v majhni vasi po imenu X. dons sm sam doma ubistvu in lahko prideš če si frej. Naslov: xxxxx 8xxx xxxxxxx

HOTDADDYxxx: pripravi se, čez uro bom na vratih. Čaw prasička.

Srce mi začne pospešeno utripati, ko se zavem, da se bo res zgodilo. O fuck, si rečem in odhitim v kopalnico.

3)
Pred hišo pripelje ogromen BMW x6 črne barve. Prestrašen a vzburjen opazujem skozi okno, kako iz avta izstopi moški. Visok, brez las, s temno rjavimi očmi, oblečen v drago sivo srajco, črtasto kravato in črne hlače ter suknjič. Tako dobro je zgledal, da se čutil, kako mi precum moči gatke. Bolj matančno si ga ogledam in pod usnjenim pasom opazim napol trd kurac. Zagotovo vsaj 18cm pomislim. S hitrim a odločnim korakom se približa hiši in kmalu zazvoni pri vratih. Odhitim k vhodu in mu odprem vrata v hišo. Peter, me veseli, se predstavi in mi seže v roko. S pohotnim pogledom me pogleda v mednožje in se nasmehne. Potegne me k sebi in me stisne ob svoj nabrekli kurac. Strasno me poljubi in mi z ritke potegne svetlo rozne čipkaste gatke. 

Nadaljuj, kako je bilo.... 

"When the going gets tough, the tough get going..."

super zgodba. nadaljuj